1 Kasım 2017

HAKKIMIZDA

Müvekkillerimize yardımcı olmak için tüm büronun bilgi, deneyim ve enerjisini bir araya getiriyoruz.  

Yıllar  içinde yavaş ve istikrarlı bir büyüme kaydederek, müvekkillerimizin en karmaşık hukuki sorunları için  yola koyulduk.

O zamandan bu yana geçen yıllarda, Türkiye’nin dört bir yanındaki müvekkillere en önemli konularda tavsiyelerde bulunmak için bu platform üzerine inşa ettik. Temel değerlerimiz tarihimizin ideallerini yansıtıyor ve tüm çalışmalarımızda mükemmel avukatlık ve rakipsiz danışmanlık hizmetleri sunmaya kararlıyız.

Amacımız, önde gelen ulusal hukuk firması olarak, iş dünyası boyunca süregelen ilişkiler kurmak , en iyi şirketlerin ve finansal kurumların içgüdüsel olarak en önemli ve zorlu görevleri için onlara destek olmayı sağlamaktır.

Müvekkillerimizin en zorlu tecrübelerinin, nerede ve ne zaman ortaya çıktıklarını çözmek için, büromuzun bilgi, deneyim ve enerjisini bir araya getiriyoruz.

SONUÇ ODAKLI

DEMİR HUKUK BÜROSU vurguluyor – müvekkil iyi bir sonuç bekliyor – Bu amaçla, büromuz, müvekkillerimizin yasal gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak için yenilikçi, pragmatik stratejiler ve sıkı çalışmayı bir araya getirmektedir. Başarımızın müvekkillerimizle yakın koordinasyona bağlı olduğunun farkındayız, bu nedenle avukatlarımız hedefleri belirleyerek ve bu hedeflere karşı ilerlememizi ölçmek için periyodik gözden geçirme oturumları düzenlemek için işbirliği içinde çalışıyor.

FELSEFE

Aşağıda, kim olduğumuzun açıklaması yer almaktadır. İstisnai olma hırsı, kültürümüz ve hepimizin birbirimiz, müvekkillerimiz ve diğer paydaşlarımızla, müvekkillerimizin daha da ilerlemesine yardımcı olmak için açıkladığımız şekilde günden güne birlikte çalışacağımız konusunda mutlak kararlılığımızı somutlaştırıyor.

Değerli müvekkillerimiz büromuzu oluşturuyor.

İstisnai olmaya ve en yüksek standartları karşılamaya çalışıyoruz.

Çalışmalarımızdan keyif alıyoruz ve büromuzun rolü ne olursa olsun olağanüstü bir iş çıkarmaya kararlıyız. Yaptığımız her şeyde en yüksek kişisel, ahlaki ve mesleki standartları gözetiyoruz ve her zaman dürüstlükle çalışıyoruz. Büromuzun itibarı için  başarılı olmanın hayati önem taşıdığını ve hepimizin uzun vadede onu korumak ve büyütmekle yükümlü olduğumuzun farkındayız.

İnsanları değerlendirerek ve onlara saygı, gözetleme ve nezaketle davranıyoruz.

Takım halinde çalışırken en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Tek başına çalışan bireyler yerine takım olarak çalışmanın en iyi sonucu verdiğini biliyoruz. İyi bir meslektaş olmak ve doğru sonuçları elde etmek için müvekkillerimiz ve diğer paydaşlarımızla verimli ve etkili bir şekilde çalışmak, başarımız için hayati önem taşımaktadır.

Müvekkillerimize yardımcı olmak için tüm büronun bilgi, deneyim ve enerjisini bir araya getiriyoruz. Tüm meslektaşlarımızın başarısını teşvik eder, destekler ve paylaşırız.

Sınırların ötesinde sorunsuz bir şekilde çalışırız.

Müvekkillerimizin   bize ihtiyacı olan her yerde çalışıyoruz. Ofisimizin nerede bulduğumuza atıfta bulunmak yerine, kendimizi bu şekilde tanımlıyoruz. Sınır ötesi çalışma sadece yaptığımız şey değil, bizim de mükemmelleştiğimiz şey bu.

Yaptığımız her şeyde değer katmayı hedefliyoruz.

Müvekkillerimizin başarılı olmasını isteriz.

Müvekkillerimizin amaçlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmakla, ancak iddialı ve kaç engeli olursa olsun tutkulu olduklarını düşünüyoruz. Müvekkillerimizin zorlukları zorluklarımızdır ve mümkün olan en iyi sonucu elde etmenin doğru yolda onlara yardımcı olmak için ne gerekiyorsa yapacağız.

Yaratıcı ve yenilikçi ve işleri en iyi şekilde bulmanın tadını çıkarıyoruz.

Müvekkillerimize amaçlarını gerçekleştirmelerinde yardımcı olmak için bilgimizi, entelektüel titizlik ve tecrübelerimizi kullanıyoruz.Zorluklara yenilikçi çözümler bulmak ve bunları basitçe açıklamak için yaratıcılığımız var. Uzun bir geçmişimiz var, ancak müvekillere her zamankinden daha etkin ve etkili bir hizmet sunabilmek için yeni çalışma yöntemlerine açık, modern bir büroyuz.

Çalıştığımız topluluklara olumlu katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Hukuk dünyasında önemli bir değişiklik meydana geldiğinde,  geçmişimiz boyunca yaptığımız gibi çalışmamızı sürdürmeye kararlıyız.

Müvekkillerimizin karşılaştığı karmaşık yasal zorluklara yeni ve orijinal düşünme biçimleri getirmeye her zaman meydan okumayı garantileyerek bunu yapacağız.